Strona głównaKto uczestniczy w II etapie X Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla Studentów Wyższych Uczelni Technicznych?

Kto uczestniczy w II etapie X Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla Studentów Wyższych Uczelni Technicznych?. 2015-01-11 10:45.

Poniższa informacja właśnie dotarła do SJO.

Gliwice, dnia 07.01.2015

Szanowni Państwo,

gratulujemy wszystkim studentom biorącym udział  w I Etapie  X Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla Studentów Wyższych Uczelni Technicznych organizowanej przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Dziękujemy za ich zaangażowanie się  i chęć podjęcia walki w rywalizacji o następny etap. Dziękujemy również lektorom za ich pracę włożoną w przeprowadzenie I Etapu na swoich uczelniach. 

W załączeniu przesyłamy Zestawienie Uczelni biorących udział w  I Etapie X Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla Studentów Wyższych Uczelni Technicznych wraz z wykazem uczestników, którzy zakwalifikowali się do II Etapu Olimpiady (46 punktów było progiem).

Serdecznie pozdrawiamy,  życzymy dalszych sukcesów studentom zakwalifikowanym do II Etapu Olimpiady i zapraszamy na finał 15 maja 2015 (piątek).

Przewodnicząca

Komitetu Głównego

mgr Weronika Tyslik

Nazwa uczelni:

Politechnika Opolska

Ilość uczestników:

47

Ilość uczestników, którzy zakwalifikowali się do następnego etapu:

8

Uczestnicy, którzy się zakwalifikowali do następnego etapu:

1.

Ludwig Mateusz

2.

Wawrzyniak Denis

3.

Kosmider Alexander

4.

Woszycki Paweł

5.

Gonsior Tomasz

6.

Lisowski Tomasz

7.

Jaroń Michał

8.

Logiewa Marcin

           

Lista wszystkich uczestników II etapu: http://www.polsl.pl/Jednostki/RJM1/Strony/Wyniki%20I%20etapu%20Olimpiady.aspx