Strona głównaEgzaminy w SJO

Egzaminy w SJO. 2016-01-09 12:57.

W dniach 18-20 listopada 2015r w SJO odbyły się próbne egzaminy Cambridge English Language Assessment.

W środę (18.11.) studenci mieli okazję pozmagać się z First Certificate in English, w czwartek – Certificate in Advanced English, a w piątek (20.11.) – ci najbardziej biegli w języku podeszli do Certificate of Proficiency in English. Certifikaty Cambridge English są uznawane na całym świecie przez wszystkich pracodawców. Ponadto, w piątek 27 listopada odbył się test Bulats (Business Language Testing Service) online, który cieszył się dużym powodzeniem wśród naszych studentów i pracowników. Test Bulats online jest testem administrowanym przez Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages), pozwalający uczestnikom ocenić kompetencje językowe, a otrzymany certyfikat jest kolejnym certyfikatem uznawanym przez pracodawców.

Cieszymy się, że możemy umożliwić naszym studentom i pracownikom wzięcie udziału w tych egzaminach na terenie naszego Studium.

Osoby zainteresowane egzaminami i certyfikatami Bulats oraz Cambridge English Language Assessment zapraszamy na stronę internetową www.sjo.po.opole.pl oraz do kontaktu z mgr Danutą Rydzak.