Strona głównaEgzamin Bulats z języka angielskiego - szósta edycja

Egzamin Bulats z języka angielskiego - szósta edycja. 2017-01-04 13:52.

9 grudnia 2016 r. w siedzibie Studium Języków Obcych już po raz szósty odbył się egzamin Bulats (Business Language Testning Service) w wersji online, czyli standardowy test oferowany przez Cambridge English Language Assessment. Nasze Studium jest jednym z takich ośrodków, gdzie można do tego typu egzaminu przystąpić.

W tej edycji, jednakże, mogli popróbować swoich sił jedynie studenci zdający język angielski (w poprzednich edycjach można było przystąpić także do egzaminu z języka niemieckiego).  W tej grudniowej edycji do egzaminu przystąpiło 18 studentów z naszej Politechniki.

Przypominamy, że egzamin Bulats to certyfikat umiejętności językowych honorowany przez wielu pracodawców w Polce i na świecie, czyli coś co przyda się na samym starcie zawodowej kariery naszych studentów.

Wszystkim uczestnikom oczywiście serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór certyfikatów do sekretariatu SJO. Wszystkich pozostałych studentów i pracowników zainteresowanych tym egzaminem zapraszamy na naszą stronę http://sjo.po.opole.pl/index.php/certyfikaty/bulats