Strona głównaWarsztaty szkoleniowe w SJO

Warsztaty szkoleniowe w SJO. 2017-03-24 08:03.

W dniu 7.03.2017 w Studium Języków Obcych Politechniki Opolskiej odbyły się równolegle dwa szkolenia przeprowadzone przez reprezentantów wydawnictwa Pearson: dla pracowników naukowo-dydaktycznych prowadzących lub zamierzających prowadzić zajęcia w j. angielskim oraz dla wykładowców j. angielskiego SJO Politechniki Opolskiej oraz Uniwersytetu Opolskiego.

 

 

Tematyka obu szkoleń, choć różniła się bardzo w swej treści, dotyczyła wykorzystania nowoczesnych technologii w procesie nauczania. Pracownikom naukowo-dydaktycznym Pearson dał dostęp do zasobów materiałów internetowych, które można min. wykorzystać w prezentacjach, a angliści otrzymali obszerne informacje o zastosowaniu Platformy MyEnglishLab. Dodatkową nagrodą była przesłana po szkoleniu wersja „demo” do wypróbowania indywidualnie przez każdego wykładowcę SJO.

   Wydawnictwo Pearson zyskało sobie naszą wdzięczność i sympatię za poszerzanie naszej wiedzy z zakresu metodyki i dydaktyki nauczania j. angielskiego oraz otwartość i chęć dzielenia się wszelkimi innowacjami.

 

IMAG1077

 

IMAG1080

 

 

 

IMAG1082

IMAG1083

Bogusława Kowalczyk

st. wykładowca j. angielskiego