Strona głównaStoisko mikołajkowe w SJO

Stoisko mikołajkowe w SJO. 2017-12-12 09:56.

6 grudnia 2017 r. w Studium Języków Obcych studenci Ekonomii zorganizowali „szczególne” stoisko mikołajkowe dla swoich koleżanek i kolegów z wydziału...  i nie tylko. 

Na tym stoisku studenci Politechniki mogli zarówno zdobyć informacje na temat aktualnego rynku pracy w obszarze BPO, który w ostatnim czasie bardzo się rozwija, jak i zapoznać się z ofertami pracy w firmie PwC Service Delivery Center, również w niepełnym wymiarze godzin, po to aby móc łączyć naukę na studiach dziennych ze zdobywaniem doświadczenia.

 

Studenci mieli również okazję dowiedzieć się więcej o specyfice funkcjonowania PwC SDC, a także o oferowanych warsztatach dla nich. „Z okazji obchodzonego w tym dniu święta przygotowaliśmy dla nich specjalny konkurs - wiedzy o Mikołaju i mikołajkowych tradycjach. Czas mijał bardzo szybko, a Studenci chętnie do nas przychodzili i wygrywali nagrody tj. śliczne mikołajkowe kubeczki. Każdy z nich mógł się również poczęstować pysznymi ciasteczkami,” informuje Marta Arabczuk, studentka II roku Ekonomii II stopnia oraz Ambasador PwC Service Delivery Center. 

 

Przygotowała: mgr Danuta Rydzak

 

DSC 1843IMG 20171206 102311

DSC 1846

DSC 1852